LOT
login: hasło: >> zaloguj się

ZAPROSZENIE DO AKCJI #KrynicaMorskaDlaMedyka

z dnia 19.05.2020

Szanowni Państwo, Gestorzy Bazy Noclegowej,

Gestorzy Bazy Gastronomicznej, Gestorzy Atrakcji Turystycznych,

Akcja #KrynicaMorskaDlaMedyka przybiera na sile, już ponad 30 obiektów zgłosiło się do akcji oferując łącznie przeszło 70 pakietów pobytowych. Wierzymy, iż będzie nas więcej.

 

Od 16.05.2020 do 15.06.2020 w Warszawie, Łodzi, Toruniu i Bydgoszczy rozmieszczonych zostało ponad 170 bilbordów i citylightów informacyjnych o akcji #KrynicaMorskaDlaMedyka, jest to efekt naszej współpracy z Krynicą Zdrój.

 

Wszyscy partnerzy wpierający akcję darmowym pobytem dla medyków, zostaną zamieszczeni na  liście podmiotów  wspierających akcję. 

Informacja ta będzie rozpowszechniana między innymi  na stronach: LOT, #KrynicaMorskaDlaMedyka, stronie Urzędu Miasta Krynica Morska, portalach www.krynicamorska.plwww.mierzeja.plwww.nadmorzem.pl oraz w innych mediach, które zaangażują się w akcję.

 

Nie może Cię na niej zabraknąć!

 

Co zrobić by przyłączyć się do akcji?

 

Odpowiedz na poniższe pytania i prześlij te informację zwrotnie na adres: dlamedyka@krynicamorska.pl

 

1. Jakiej długości pobyty oferujesz (5 czy 7 nocy)?

 

2. Ile voucherów pobytowych oferujesz?

 

3. W jakich dokładnie terminach oferujesz pobyty?

 

4. Ilu osobowe pokoje udostępniasz (pamiętaj podstawowy voucher dot. bezpłatnego pobytu 2-osób, pobyt dodatkowych członków rodziny jest możliwy za 50% dopłatą wg standardowego obowiązującego w danym okresie cennika hotelowego)?

 

5. Czy pobyt jest z wyżywieniem, jeśli tak to jaki rodzaj wyżywienia oferujesz?

 

6. Podaj nazwę obiektu, dane teleadresowe oraz wyznaczoną osobę do kontaktu w ramach akcji.

 

 

Najczęściej zadawane pytania:

 

My ludzie pracujący w turystyce, doceniając ciężką pracę MEDYKÓW pragniemy zaoferować Medykom bezpłatny wypoczynek w naszych obiektach, jak tylko zwyciężą z koronawirusem.

 

1. Odbiorcami bezpłatnych pobytów będą MEDYCY – od ratownika, przez pielęgniarkę po lekarzy pracujący w szpitalach zakaźnych tzw. jednoimiennych.

 

2. Obiekt deklaruje ilość i termin pakietów pobytowych u siebie. Pamiętaj podstawowy voucher dot. bezpłatnego pobytu 2-osób, pobyt dodatkowych członków rodziny jest możliwy za 50% dopłatą wg standardowego obowiązującego w danym okresie cennika hotelowego, jeżeli wcześniej zadeklarujesz możliwość przyjęcia rodziny.

 

3. Pakiety pobytowe – to pobyt 7 nocy lub 5 nocy dla min. 2 osób, z wyżywieniem lub bez w zależności od możliwości obiektu.

 

4. Obecnie promujemy akcję by jak najwięcej obiektów przyłączyło się do  niej. Poszczególne obiekty – partnerzy będą  prezentowani w terminie późniejszym, gdy zaczniemy dystrybucje miejsc, tak by medycy nie dzwonili do Państwa już teraz. 

 

5. Lista wszystkich partnerów akcji zostanie wówczas również umieszczona między innymi  na stronach: LOT Krynica Morska, #KrynicaMorskaDlaMedyka , stronie Urzędu Miasta Krynica Morska, portalach www.krynicamorska.pl, www.mierzeja.pl, www.nadmorzem.pl oraz w innych mediach, które zaangażują się w akcję.

 

6. Nie przyjmuj indywidualnych rezerwacji od medyków – w ramach akcji – zostanie to w późniejszym czasie skoordynowane ze szpitalami zakaźnymi.  W przypadku indywidualnego zapytania od medyków kieruj go do koordynatora akcji w Krynicy Morskiej: P. Jolanty Kwiatkowskiej -sekretarz miasta,  tel.: 55 247 65 27 w. 130

 

 

Mamy nadzieję, iż znaleźli tu Państwo niezbędne informacje, i jak my czują Państwo, iż dobro powraca. Zapraszamy do przyłączenia się do akcji i przesłania swojego zgłoszenia drogą mailową na adres:  dlamedyka@krynicamorska.pl

 

Pamiętajmy dobro powraca, więc dzielmy się nim!

 

 

 Regulamin akcji znajdą Państwo w załączniku.

 

 Z turystycznym pozdrowieniem

Adrian Bogusłowicz – prezes LOT Krynica Morska

Marzena Labuda – vice prezes LOT Krynica Morska

Teresa Figiel – vice prezes LOT Krynica Morska

E-mail:  dlamedyka@krynicamorska.pl

Bieżące informacje FB: Krynica Morska dla Medyka

 

 

Pliki do pobrania

REGULAMIN AKCJI #KrynicaMorskaDlaMedyka (plik doc, 44.5kB)

Galeria

Język polski English Deutsch Русский