LOT
login: hasło: >> zaloguj się

#KrynicaMorskaDlaMedyka

z dnia 26.03.2020

 

Krynica Morska 26.03.2020 r.

 

  WŁAŚCICIELE i GESTORZY OBIEKTÓW NOCLEGOWYCH                                                                   

 Szanowni Państwo,

obecnie cała służba zdrowia walczy każdego dnia o zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich  Polaków.

Jesteśmy pełni podziwu, wdzięczności dla wszystkich służb medycznych, które z narażeniem własnego zdrowia a nawet życia walczą o zdrowie i życie osób zarażonych wirusem COVID-19.

Podziwiamy, doceniamy i solidaryzujemy się z nimi w tych trudnych dla nas wszystkich chwilach.

My ludzie pracujący w turystyce, doceniając ciężką pracę MEDYKÓW pragniemy zaoferować IM bezpłatny wypoczynek w naszych obiektach, jak tylko zwyciężą z koronawirusem. Odbiorcami bezpłatnych pobytów będą MEDYCY – od ratownika, przez pielęgniarkę po lekarzy pracujący w tzw. szpitalach jednoimiennych /sposób dystrybucji do uzgodnienia/.

 

Założenia akcji:

  1. Hasło ogólnopolskie      #TurystykaDlaMedyka

Hasła lokalne np. #KrynicaMorskaDlaMedyka - każda miejscowość tworzy swoje #........DlaMedyka

  1. Każda miejscowość włączająca się w akcję tworzy bazę obiektów gotowych zaoferować bezpłatny wypoczynek /pakiety pobytowe 5-nocy i 7- nocy/ w najbliższym możliwym terminie, jak tylko wrócimy do pracy w naszych obiektach, mamy nadzieję, że będzie to okres czerwiec-wrzesień.
  2. Pakiety pobytowe – w Krynicy Morskiej ustaliliśmy że pakiet pobytowy to  7-dniowy pobyt lub 5dniowy dla min. 2 osób lub warianty (2+1; 2+2) z wyżywieniem lub bez w zależności od możliwości obiektu.
  3. Zaprosiliśmy do projektu naszą siostrzaną Krynicę - Zdrój, która również dołącza się do akcji. Liczymy, iż w ślad za nimi podąży cała branża turystyczna.

 

Tylko w przeciągu jednego dnia od zrodzenia się tej idei zebraliśmy od przedsiębiorców Krynicy Morskiej kilkadziesiąt tygodniowych pobytów w obiektach noclegowych w Krynicy Morskiej, które chcemy podarować MEDYKOM. Jesteśmy przekonani, że jest to dopiero początek naszej akcji i mamy nadzieję zebrać tych pobytów znacznie więcej oraz, że do akcji dołączy wiele innych miejscowości co pozwoli na wynagrodzenie dużo większej rzeszy MEDYKÓW.

Pamiętajmy dobro powraca, więc dzielmy się nim!

            Z turystycznym pozdrowieniem

            Adrian Bogusłowicz – prezes LOT Krynica Morska

            Marzena Labuda – vice prezes LOT Krynica Morska

           Teresa Figiel – vice prezes LOT Krynica Morska

E-mail:  dlamedyka@krynicamorska.pl

Bieżące informacje FB: Krynica Morska dla Medyka

Galeria

Język polski English Deutsch Русский